Äripind koos keldris oleva laoga

Restorani koosseisu kuulub 4,9 meetri kõrguste lagedega 221,9 m² põhiruum, mis jaguneb teenindussaaliks 180,5 m², köögi ja tualettruumideks 41,4 m² ja keldrikorrusel asuvaks laoks 41,1 m². Restoran asetseb läänepoolsel maja küljel suunaga Kotzebue väljakule. Lisaks kuulub restoranile 100 m² terrass mis on maapinnast 1,25 m kõrgusel ja ulatub ümber maja lõunapoolse külje. Külaliste sissepääs on Kotzebue väljaku parkla suunalt. Restoran müüakse musta karbina. Paigaldatakse rasvapüüdur.
Äripind  
Korrus 1
Tube 1
Pindala 292.2 m²
Hind 445 000 €
Panipaigad 4 m² 6 500 €
Panipaigad 2,8‐2,9 m² 4 500 €
Parkimiskohad varjus 20 000 €
Parkimiskohad hoovis 9 500 €
Korter 21Korter 21

Hinnas sisaldub

  • 2-aastane garantii alates valduse üleandmisest ja mitte vähem kui 6 – kuune garantii seadmetele.

Hinnas ei sisaldu

  • köögimööbel ja -tehnika,
  • müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõiv,
  • tasu telefoniside, andmeside, kaabeltelevisioonivõrguga ja valvesignalisatsiooniga liitumise eest,
  • panipaik ja parkimiskoht.

Müügiprotsess toimub kolmes etapis

Broneerimine

Sobiva kodu leidnud kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe. Kokkuleppe vormistamine on 2000 EUR ja sisaldub ostuhinnas. Pärast broneerimiskokkulepet kohustub korteri ostja koostöös müüjaga operatiivselt ette valmistama kõik vajalikud dokumendid notariaalse võlaõigusliku lepingu sõlmimiseks ja valima müüja poolt ette antud sisekujunduse variantide hulgast endale sobiva lahenduse.

Võlaõiguslik leping

Juhul, kui korterelamu ehitus ei ole veel lõppenud, sõlmitakse kliendiga notariaalne võlaõiguslik ostu-müügileping, mille eelduseks on Ostja poolt tasutud 15% ostu-müügi lepingu väärtusest.

Asjaõiguslik leping

Kui korterelamu on valmis, sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping, millega kaasneb korteri omandiõiguse üleminek ning kliendil tuleb tasuda ülejäänud 85% ostusummast.

KÜSI LISA
Küsi lisa käesoleva korteri kohta. Saame Teid kurssi viia iga viimasegi detailiga, korraldada objekti külastuse, tutvustada siseviimistlus materjale ning nõu anda Teie olemasoleva kodu müügil. Saatke meile sõnum või helistage.

NIMI

E-POST

TEEMA

SÕNUM